nefungující stránky

105 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, po přenesení hostingu i domény od jiného poskytovatele mi nefungují stránky. Snažil jsem se postupovat přesně podle návodu, ale ať dělám co dělám, už nevím, co mám ještě nastavit. Děkuji za pomoc.

Luboš Pavel

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, ve FTP otevřete adresář www\domains a tam vytvořte nový adresář s názvem Vašeho webu. Pokud máte doménu http://www.example.com, musí se adresář jmenovat example.com. Do tohoto adresáře nahrajte obsah Vašeho webu.

Pro správnou funkčnost je také nutné využívat výchozí .htaccess od Wedosu. Pokud jste ho změnil, obnovte si ho na adrese https://client.wedos.com , kde klikněte v horním menu na webhosting, v nabídce vyberte Váš webhosting a v levém menu klikněte na Nástroje. V tomto nastavení si můžete obnovit výchozí .htaccess. Pokud potřebujete vlastní .htaccess, vložte jej (nebo upravte) v již zmiňovaném adresáři s názvem Vaší domény.

Další podmínkou k tomu, aby web správně fungoval je správné nastavení DNS záznamů. Zkontrolujte v nastavení DNS IPv4 a IPv6 adresy u záznamů s prázdným názvem (typ A pro IPv4, AAAA pro IPv6) a s názvem www. IPv4 a IPv6 adresy najdete v e-mailu o zřízení webhostingu.

Pokud používáte nějaký redakční systém, je třeba také upravit propojení s databází. U WordPressu je to soubor wp-config.php v kořenovém adresáři, u Drupalu jde o soubor settings.php v adresáři sites\default.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Děkuji za odpověď, tohle všechno jsem už dělal u převodu jiné domény minulý týden. Pokusil jsem se to zvládnout znovu. Už nevím, co mám ještě nastavit. Momentálně to funguje tak, že se objeví titulní stránka, ale hlásí že je nezabezpečena i když jsem nastavil https. Ovšem ostatní podstránky už nefungují (ani z menu), nejsou nalezeny na serveru.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
10.32K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

o jaké stránky konkrétně jde ? V jakém adresáři máte web ?

Nemáte nastavené nějaké přesměrování v htaccessu ?

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

jsou to stránky www.anetapavlova.cz. Stránky jsou úplně ve stejném adresáři (www) jako mi radila podpora při převodu předchozí domény. Snažil jsem se postupovat stejně. .htaccess jsem nijak neupravoval.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Aktivujte nám prosím dočasný přístup na ftp zde https://client.wedos.com/webhosting/ftp-internal.html?web_id=252724 na 7 dní, podíváme se na to.

Categories