Nefunkční doména a alias

120 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

už píši potřetí, ale bohužel jsem neobdržela pomoc.

Za prvé mi stále nefunguje doména fineart-obrazy.cz.

Za druhé se mi nedaří stáhnout ani zkopírovat data z této domény do aliasu zuzanafajmonova.com. V tomto aliasu bych potřebovala mít nainstalovaný WordPress a mít zde jiný obsah. Váš postup na webu však nefunguje. Ani Vaše rada data stáhnout a potom vložit na alias.

Předem děkuji.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Chybu 503 zkuste vyřešit následovně:

  1. Přihlaste se na FTP, jděte do adresáře www\domains\fineart-obrazy.cz. Rozklikněte adresář wp-content a přejmenujte adresář plugins na cokoliv jiného. Tuto složku si uložte do Vašeho počítače. V dalším kroku musíte být v adresáři www\domains\fineart-obrazy.cz\wp-content a zde vytvořte nový adresář s názvem plugins. Pokud používáte nějaký plugin na cache/mezipaměť, otevřete složku ve Vašem počítači a složku s názvem tohoto pluginu nahrajte do nově vytvořeného adresáře plugins na FTP.
  2. Co se právě stalo: Tím, že jste přejmenovala adresář plugins, se deaktivovaly veškeré pluginy na Vašem webu, což by mělo snížit zátěž na serveru a webové stránky by měly znovu začít fungovat. Tím, že jste vytvořila adresář plugins a nahrála do ní cache plugin, je k dispozici plugin na mezipaměť.
  3. Přihlaste se do administrace Vašeho webu, jděte do pluginů a pokud máte v seznamu nahraný plugin na cache/mezipaměť, aktivujte ho. Pokud jste žádný plugin nenahrávala, klikněte nahoře na tlačítko přidat nový a vyhledejte nějaký plugin na cache. Posílám čtyři celkem známé – WP Rocket, W3 Total Cache, WP Super Cache, Autoptimize. Nějaký z nich nainstalujte, ale pozor! Je třeba používat jen jeden, pokud byste jich měla víc, mohlo by to začít dělat nepořádek. Plugin na cache/mezipaměť nastavte dle potřeby.
  4. Vraťte se zpět na FTP, otevřete adresář www\domains\fineart-obrazy.cz\wp-content\plugins a nahrajte do něj obsah složky, kterou jste si stáhla předtím.
  5. Vraťte se do WordPressu, jděte na pluginy a aktivujte deaktivované pluginy.
  6. Proveďte všechny aktualizace.

Pokud by řešení nefungovalo, bude třeba nějakým jiným způsobem omezit počet PHP požadavků, případně si připlatit za jiný typ webhostingu s vyššími parametry.

Až nainstalujete WordPress na druhou doménu na stejném webhostingu, nezapomeňte i na druhém webu udělat krok číslo 3 (žádný jiný nemusíte).

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories