Nejde se přihlásit do emailu/celé administrace. Pravd. příčina neuhrazená faktura, která je v emailu

Vyřešeno1.32K zhlédnutíFakturaceheslo nezaplacená faktura přihlášení do emailu
0

Dobrý den,

prosím o vyřešení problému: nikdo z firmy se nemůže dostat na email (nikdo se nepřihlásí, někomu to hlásí, že email neexistuje). Pravděpodobný důvod je neuhrazená faktura. Do administrace pro vůbec přečtení faktury a detailů se nedostanu, protože vy máte všechno podmíněno přihlášení se do systému. Jenže tam se nedostanu, když nemám uhrazenou fakturu. Takže je to dost zacyklené z mého pohledu. Prosím o rychlé poslání faktury na jiný email nebo nejlépe mne kontaktujte.

Plus váš systém řešení problému je teda nejzoufalejší, který jsem snad viděla.  Samé odkazy jen na forum, kam ale můžete napsat jen po přihlášení do systému!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 4. 3. 2021
0

Dobrý den,

mám stejný problém jako je zmiňován výše – nemohu se přihlásit na mail ani administraci. Prosím o zaslání platebních údajů, abych mohl uhradit. Děkuji

Role: Zákazník
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 4. 3. 2021

Dobrý den,
v účtu, ve kterém jste zde přihlášený, nemáte žádné služby. Prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář https://client.wedos.com/contact/cform.html a uveďte, o jaký účet se jedná či k jaké službě se vztahuje.

Dobrý den,
včera jsme Vám zasílali požadované údaje na zmíněný odkaz. Doteď se nic neděje. Je možné nám zaslat fakturu třeba na jiný mail. Nebo nás jinak kontaktovat. Máme u Vás několik mailů, které nutně potřebujeme pro chod firmy. Pokud nemůžete najít náš účet, zkuste ten co je na něj zasílána faktura. Byl bych rád kdyby se to nějak vyřešilo a ne si stále dopisovat a čekat, až se něco stane. Děkuji FV

Dobrý den,
o jakou službu jde ?

Nemohu se přihlásit na naše na naše mailové adresy a jsou jsou nedostupné webové stránky.

Dobrý den,
to je možné, ale opravdu nevím o jaký email/web Vám nefunguje, když jste neuvedl název.

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.