Nemožnost přihlášení k Wedos disku

Vyřešeno763 zhlédnutíWEDOS disk
0

Dobrý den!

Po výpadku interenetu ze strany poskytovatele nemůžeme připojit některé PC znovu k Wedos disku. Počítače Hlásí, že k připojení není k dispozici dostatek prostředků. PC restartuji, takže by k zahlcení třeba paměti nemělo dojít.

Nekontrolujete přeba IP adresu, ze které se k disku připojujeme? 2PC jsou připojeny, 3 PC se přopojit nedaří.

Děkuji za odpověďˇ!

T. Svoboda

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 15. 6. 2022
0

Stává se mi přesně to samé, čas od času se to stane a z určitého PC se tam prostě nedá dostat. Nikdy jsem nepochopil důvod, proč to někdy nejde.

Další zajímavý neduh, který se mi děje tak už asi 6 – 9 měsíců je: – mám nastaveno zálohování mailserveru na Wedos Disk. Je tam zadaná UNC cesta, která je správná, jméno, správné heslo. Jednou za týden se dělá kompletní záloha mailserveru, denně se dělají rozdílové zálohy. Ty rozdélové denní zálohy se vždycky normálně udělají. Ta kompletní se neudělá a přijde chybové hlášení, že na disku není místo (to není pravda). Takže v podstatě to dělá automaticky pouze dílčí zálohu a když chci kompletní zálohu, jednou za čas si vzpomenu, přihlásím se do administrace mailserveru a zmáčknu v něm tlačítko „zálohovat nyní“. To spustí kompletní zálohu a ta se normálně udělá! Cestu k disku, jméno, heslo, nikde nic neměním, je to tam uloženo roky ani jsem s tím nehnul. Kompletní záloha se automaticky neudělá, ale ručním spuštěním se normálně udělá. Nechápu, kroutím nad tím hlavou celou dobu. Třeba před rokem to fungovalo normálně aniž bych na to šáhnul a od té doby jsem nikde nic nezměnil v žádném nastavení…. „A pak se v tom vyznejte, pane doktore….. „

Role: Zákazník
PK265670 Změnil status na publikováno 26. 3. 2022
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.