No Limit přechod NoLimit Extra

Vyřešeno511 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, mám u Vás eshop již několik let www.ledme.cz a aktuálně ladíme rychlost pro vyhledávače, Google, apod.

Rád bych se zeptal zda mi v načítání stránky, pomůže přechod na No Limit Extra a zda vzhledem k velikosti webu, databáze a požadavků které potřebujeme mi to doporučíte? Samozřejmě děláme kroky i jinde, optimalizace, CCS, obrázky, moduly apod. a dostáváme se nalepší čísla.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
RM130195 39.57K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Parametry Extra budete mít k dispozici do 30 minut od aktivace. Ne, je stále na stejném serveru. Navíc na nejstarší generaci, ještě bez SSD disků.

Můžeme vám zřídit nový webhosting na novém serveru. Tam bude k dispozici i PHP 7.4. Navýšení výkonu by mohlo být opravdu značné.

O zaplacené období nepřicházíte, nový webhosting dostanete se stejným datem expirace a stejným nastavením, jako ten původní. U původního webhostingu se nastaví expirace 1-2 měsíce a pak se ukončí. Můžeme nabídnout některou z našich nových domén na rok zdarma, tím lze usnadnit nastavení na novém hostingu a doména vám pak zůstane. https://www.wedos.cz/webhosting/domena-zdarma

Budete mít zájem?

Bohužel nemáme k dispozici automatickou migraci, tedy si budete muset ručně přesunout data webu, databáze, e-mailové schránky.

Přístupové údaje k FTP, e-mailům, DB apod. budou nové, tedy je bude nutné upravit v klientech. Zřídí se nový webhosting s dočasným názvem, web si budete moci připravit na interní URL nebo s nastavenou IP adresou v souboru hosts a po připravení se webhostingy přejmenují. Pokud používáte Let’s Encrypt certifikát, půjde vystavit až po nasměrování domény, očekávejte proto cca 2 hodinový výpadek webu. Lze o něco zkrátit snížením TTL v DNS a přípravou vlastního certifikátu.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie