Odcizený blog a na něm zaplacená doména

Vyřešeno206 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

měla bych dotaz. Před nějakou dobou se někomu podařilo nabourat se mi do mého účtu na WordPressu. Ztratila jsem veškerý kontakt se svým blogem, psala jsem i na podporu a nikdo mi nebyl schopný poradit. Rozhodla jsem se tedy přesunout blog jinam, na jinou platformu. Ovšem mám dotaz, jak mám doménu přesměrovat na můj nový blog? Jsem úplný začátečník, nemám s tímhle zkušenost. Snažila jsem se najít nějaké rady na internetu, ale nikdo mi nebyl schopný poradit, tak to zkouším přímo u Vás.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Tereza Málková.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, „nabouraný“ WordPress máte u Wedosu? Pokud máte přístup k databázi s uloženými údaji, mohl bych se Vám na to zkusit podívat a změnit přihlašovací údaje do WordPressu. V podstatě to není nic složitého. Samozřejmě bych za to nic nechtěl.. Pokud byste měla zájem, napište mi do komentáře pod tento příspěvek nějaký kontakt na Vás.

Jinak přesměrování napsala výše podpora Wedosu

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories