Omezení API na úrovni hostingu?

Vyřešeno714 zhlédnutíWebhostinghosting Stripe webhook
0

Dobrý den,

na hostingu zdravinadosahruky.cz máme web vytvořený ve wordpressu, s optimizepresem, kde se již 10 dni snažíme odhalit závadu v integraci s platební bránou Stripe. Na úrovni wp, pluginů, OP ani na straně Stripe jsem nenašli nic co by mělo bránit využívat webhook od stripe.

Od supportu OptimizePress jsem dostali doporučení požádat vás o ověření jestli není nějaké omezení na úrovni hostingu/serveru. Můžete se na to podívat?

„…could you speak to your WebHost to check if there aren’t any restriction rules which may have triggered the Stripe integration issue? Please let them know that Stripe integration is failing. They may like to check on the mod_security file.“

Děkujeme

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 29. 8. 2022
0
45.94K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

přetrvává stále tento problém? Jak to přesně testujete? Máte možnost pro otestování zkusit ještě jiný plugin? Ostatní integrace OptimizePress fungují? OptimizePress nemám možnost kvůli placené licenci otestovat, ale Stripe jsem nyní na jiném webhostingu úspěšne otestoval s testovacími klíči v rámci pluginu WooCommerce Stripe Gateway a vše proběhlo v pořádku, takže z naší sítě by blokovaný být neměl. Vzhledem k tomu že jde o oblíbenou platební bránu, tak by nefungovala ani ostatním našim klientům.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
RM130195 Odpověděl na otázku 9. 8. 2022
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.