PHP – Max Execution Time a změna http na https

Vyřešeno285 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

dostal jsem se do drobné pasti a potřeboval bych pomoc. Na váš hosting nolimite jsem nainstaloval wordpress a na něj šablonu, která po mě vyžaduje Max Execution Time 360 a já mám nastavenou hodnotu pouze na 90. Nevíte kde bych to mohl změnit? Marně to hledám hledám ve vaší znalostní bázi, ale nedaří se mi… a mohli byste mi poslat odkaz na návod jak změnit http na https když už mám nainstalovanou wordpress šablonu?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 29. 7. 2022
0
MB313456 Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

parametr max_execution_time patří mezi parametry, které můžete nastavit přímo v zákaznické administraci podle návodu Webhosting – Konfigurace PHP. Bohužel nejvyšší hodnota, kterou můžete takto nastavit, je 300 sekund. Vyšší hodnotu Vám můžeme dočasně nastavit pouze z naší strany – obraťte se tedy na podporu prostřednictvím tohoto formuláře. Uveďte název hostingu, žádost o navýšení max_execution_time a odůvodnění. Požadavek zpracovává CMS oddělení, které funguje během běžné pracovní doby.

Co se HTTPS týče, mělo by stačit postupovat podle návodu Webhosting – Základní nastavení HTTPS. Důležité je hlavně po aktivaci certifikátu změnit adresy na HTTPS v obecném nastavení WordPressu.

Role: Podpora
MB313456 publikoval nový komentář 1. 8. 2022

Dobrý den, ještě jednou… první část dotazu je ok, navýšili jste mi na 360s ale s tim http na https se peru… dopsal jsem do .htaccess kód dle vašeho manuálu, přepnul jsem v https://client.wedos.com/ z http na https také podle návodu, nastavení domén nastavení domén pro Let’s Encrypt certifikát jsem také udělal… čekám už přes 90 minut ale stále se nemohu dostat do administrace wordpressu ..https://own-housing.com/wp-admin hlásí chybu 404… mám ještě čekat nebo jsem udělal něco špatně? Díky

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.