Platba prodloužení domén

Vyřešeno287 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

vůbec tomu nerozumím: objednávku domény a hostingu mohu zaplatit pomocí rychlé platby či platby kartou. Proč nemohu totéž provést při prodlužování domén a nutíte mi platbu ze zálohového účtu? Proč u jedné služby mohu zaplatit normálně a u druhé jen přes zálohový účet? Je to velmi protivné a obtěžující!

Předem děkuji za řádné vysvětlení.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
publikoval nový komentář

Vidím že „otázka je uzamčena pro nové odpovědi – můžet mi říci proč? Otázka nebyla zodpovězena a problém nebyl vyřešen.

0
5.90K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

uhrazovat služby samostatně je stále možné, stejně tak možnost online plateb. U které služby jste „nucen“ platit zálohovým účtem?

publikoval nový komentář

Dobrý den, nenapsal jsem jasně „Proč nemohu totéž provést při prodlužování domén a nutíte mi platbu ze zálohového účtu?“ ? Na stránce kde provádím prodloužení svých domén žádná jiná možnost než platba ze zálohového účtu není. Proč??

stále se mi nedostalo ani řádné vysvětlení ani se nepodařilo domény uhradit, systém stále požaduje platbu ze zálohového účtu který z účetních důvodů již nechceme používat – je to pro nás nepříjemná a nadbytečná komplikace. dokonce se zdá že nedošlo ani k porozumění. dostaneme někdy funkční nápomocnou odpověď? tento systém se zatím zdá se neosvědčuje…

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories