Platba prodloužení domén

Vyřešeno686 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

vůbec tomu nerozumím: objednávku domény a hostingu mohu zaplatit pomocí rychlé platby či platby kartou. Proč nemohu totéž provést při prodlužování domén a nutíte mi platbu ze zálohového účtu? Proč u jedné služby mohu zaplatit normálně a u druhé jen přes zálohový účet? Je to velmi protivné a obtěžující!

Předem děkuji za řádné vysvětlení.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
publikoval nový komentář

Vidím že „otázka je uzamčena pro nové odpovědi – můžet mi říci proč? Otázka nebyla zodpovězena a problém nebyl vyřešen.

0
30.01K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Podle URL adresy to vypadá, že se pokoušíte o hromadné prodloužení domén. Tam není jiná možnost, než platba zálohovým účtem. Jinak by se muselo provést najednou tolik plateb, kolik prodlužujete služeb.

V rámci sdružení do jedné platby používáme zálohový účet. Nejprve si jej přednabijte a pak budete moci provést hromadné prodloužení.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
publikoval nový komentář

Vy jste zřejmě opravdu retardovaní! Opět mi odpovídáte v jiném vláknu a odpovídáte mi teprve teď tou věcí kterou jsem navrhl já, a ignorujete že jsem tu možnost vyloučil jelikož jsem dal prodloužil jen jednu doménu. Navíc vám stále uniká že původní otázka byla PROČ a na odpověď stále čekám! Projděte si celou tuto diskuzi a jistě pochopíte že slovo retardovaný zde není urážka. Váš systém podpory je zcela na dvě věci!

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie