Pomoc s hostingem + pluginem

Vyřešeno467 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, mám eshop na woocommerce platformě a používám k tomu Váš hosting no limit extra, nicméně mám menší problém s jedním pluginem, když ho nainstaluju někde jinde, např. na fakahedě, kde mám free webhosting, který je oproti tomu Vašemu naprostý shit, tak plugin funguje dokonale, když ho však nainstaluju na ten můj hosting na wedosu, tak mi to značně zpomalí administraci atd, prakticky všechno.

Čím by to mohlo být? Jsou nějaká omezení apod. která by to mohla způsobovat? Dokázal by mi s tím někdo pomoc? Jedná se o klíčový plugin, který mi synchronizuje ceny podle dodavatele apod.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Těžko říct, ale zkuste nejnovější verzi PHP (7.4) pro WordPress, kouknut na konflikty s ostatním pluginem atd… Koukněte např. zde na článek přímo od Woocommerce.
https://woocommerce.com/posts/woocommerce-site-slow-fixes/

0

Případně, jak udělat, aby ten plugin po nastavení nevyhodil

Tato stránka nefunguje
Web waresoft.eu vás přesměroval příliš mnohokrát.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

edit: V tom je právě ten rozdíl, že když stejný plugin nainstaluju na jiném webu tak funguje, ale tady mi to hází too many redirects když chci uložit nastavení, nevím v čem může být chyba nebo problém

Dobrý den,
nemáte nastavené přesměrování na https v htaccess, či jinde?
Pokud ano, zkuste toto přesměrování odebrat, zda se problém bude vyskytovat také.

Asi ano, ale zkusil jsem smazat wordpresový htaccess, aby se tím obnovil ale nepomohlo to, u toho wedosového mám defaultní nastavení beze změny.

Prohlížíte 1 ze 10 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories