Použití souborů s příponou .phtml

Vyřešeno1.16K zhlédnutíWebhosting#phtml
0

Dobrý den,

připravuji nový projekt a potřeboval bych na svém webhostingu (to254.cz) zprovoznit možnost používání soborů s příponou .phtml

Nerad s tím obtěžuji, ale ve vaší znalostní databázi jsem nenašel k uvedenému problému žádný odkaz. Řešení, které jsem použil na svém vývojovém prostředí (doplnění „AddType application/x-httpd-php .php .phtml“ do souboru .htaccess) se jeví ve vašem prostředí jako nefunkční… Prosím tedy o pomoc.

Nejedná se o akutní problém.

Předem děkuji.

Antonín V.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 29. 4. 2022
0

… njn, máme 15. února a nikam jsme se neposunuli. (soubor .phtml není zpracován serverem ale pouze vykreslen prohlížečem.) Moc nerozumím důvodům, které Vám bání ve změně (doplnění) jednoho parametru v konfiguračním souboru serveru. Je to 10 minut práce… (návod jsem „přiložil“ v jednom z předchozích tasků…)

Na druhé straně, můžu samozřejmě přejmenovat svoje šablony, je jich osm… pak opravit asi stovku odkazů (volám tyto šablony v různých situacích s různými parametry, podle toho se mění kód, který je v nich interpretován)… a všechno znovu přetestovat. Odhadem dva dny práce bez záruky, že jsem něco nepřehlédl… (nakonec, ony ty chyby jednou vyplavou… Že?)

Teď už jen poznámka pod čarou: Třicet let plním svým zákazníkům jejich přání, pokud jim je někdy rozmlouvám, tak jen proto, abych je provedl možnými omezeními při budoucím rozvoji jejich řešení. Tady žádné takové úskalí nevidím. Nevymyslel jsem si ani nic jedinečného a nestandardního… jen se držím určitých konzervativních pravidel a určitě v tom nejsem jediný na světě. Zkuste to zvážit… Nebo mě napište nějaké argumenty, proč to nechcete udělat. Třeba je přijmu…

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 15. 2. 2022
Prohlížíte 1 ze 9 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.