Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess.

Vyřešeno761 zhlédnutíDoményhttps htaccess HTTPS na doméně podpora HTTPS
0

Dobrý den,
jsem účastníkem kurzu Podnikání z pláže (zřejmě máte takových klientů již tisíce) a jedu podle našich instruktážních videí a jsem v kroku, kdy si potřebuji nastavit WordPress. Moje doména je https://www.jitidias.com.

Bohužel při nastavení WordPressu na mě v posledním kroku vyjela hláška:
„Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess.“

Ráda bych si nastavila vše u Vás a měla i ten Váš výchozí .htaccess, protože už jsem si při převodu mé domény, webhostingu a nastavování DNS a HTTPS k Vám užila technických problémů až až, takže jak to prosím udělat, abych měla už konečně komplet vše u Vás a nevyskakovaly na mě při každém kroku pořád nějaké chyby?

Projela jsem si podobné dotazy, ale všude bylo řešením pouze počkat cca 24 hodin, až se vše řádně propíše. V mém případě se musí jednat zjevně o něco jiného, protože já si toto vše nastavila již před cca 3 měsíci, takže ten potřebný čas již musel dávno uplynout, tudíž tady bude zakopaný pes někde jinde.

Už potřebuji to svoje online podnikání nutně rozjet a nemohu dále čekat, takže moc děkuji za radu, jak si nastavit WordPress, aby mi fungoval a já mohla začít tvořit web.

Díky moc,
JitiDias.com

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 19. 10. 2021
0
55.22K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nemáte vygenerovaný certifikát pro https.

Domény je potřeba přidat do certifikátu dle https://kb.wedos.com/cs/webhosting/administrace-webhosting/nastaveni-domen-pro-lets-encrypt-certifikat/ , aplikovat změny a následně vyčkat 60-90 minut. Jinak se certifikát nevygeneruje a bude stále ve stavu ,,NOVÝ“ a ne ,, AKTIVNÍ “

viz obrázky https://help.wedos.cz/otazka/nefunkcni-https-u-nove-zrizeneho-hostingu/34438/

Následně zkuste instalaci znovu.

Případně zkuste obnovit htaccess dle odpovědi na https://help.wedos.cz/otazka/jak-obnovim-vychozi-htaccess/222/answer/430/

na stejném místě obnovte i souborová práva.

Role: Podpora Vizitka: CMS specialista
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 19. 10. 2021
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.