Přes FTP nahrajte potřebné soubory a poté tento soubor index.html smažte.

Vyřešeno102 zhlédnutíWebhosting
0

Přes FTP nahrajte potřebné soubory a poté tento soubor index.html smažte. Netuším, co to po mě chce. Tohle se zobrazuje zákazníkům a to je nežádoucí. Potřebuji s tím poradit.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

tahle stránka slouží hlavně proto, abyste věděl, zda je doména aktivní a je správně nasměrována na webhosting. Pokud by tam taková stránka nebyla, bylo by obtížnější pochopit, co je třeba udělat proto, aby se web zobrazoval. Takovou stránku tam dávají snad všechny hostingy (zatím jsem se nesetkal s tím, že by to nějaký hosting neměl). Doporučuji se podívat na stránku, kterou Vám poslal zákazník v odpovědi výše.

Pokud chcete nějakou jednoduchou metodou udělat pěkný web a za pár minut, podívejte se na Wedos website. Zatím je v režimu testování, ale údajně by od 15. února měl být plně k dispozici – https://www.wedos.cz/website .

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
0
7.89K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

můžete prosím váš dotaz blíže specifikovat? Jaké služby se to týká, kde se vám tato hláška zobrazuje, případně můžete sem poslat screenshot chyby?

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Wedos je webhostingová společnost. Nabízí primárně webhosting. Koupíte si doménu, zaplatíte webhosting a můžete na webový server nahrát třeba pomocí FTP protokolu webhostingovou prezentaci (svoje „stránky“ nebo „web“). Tato prezentace je tvořena obvykle HTML soubory. Máte webhostingovou prezentaci, kterou byste na svůj webhosting nahrál?

https://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html

🙂

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
Odpověděl na otázku

Categories