Přesměrování subdomény na doménu

Vyřešeno519 zhlédnutíDomény
0

Zdravím, potřeboval bych přesměrovat jakoukoliv subdoménu například XYZ.domena.cz nebo cokoliv před doménou pouze na doménu domena.cz. Jde mi o to, že když napíšu něco před doménu, hodí mě to na index.html vygenerovaný wedosem. Zkusil jsem snad vše v .htacess, ale zatím bez úspěchu..

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Pokud Vás hláška Wedosu štve, můžete v administraci odstranit záznam hvězdičky (*) a veškeré subdomény, pro které nemáte nastavený záznam budou neaktivní.

Pokud ale trváte na tom, že chcete subodmény aktivní s přesměrováním, postupujte následovně:

  1. Přihlaste se do administrace Wedosu na adrese https://client.wedos.com
  2. V horním menu klikněte na domény, v tabulce vyberte požadovanou doménu, v levém menu vyberte „Nastavení přesměrování“. Zadejte adresu nějakého webu (nejsem si jistý, jestli v tomto kroku půjde použít Vaší doménu) a nastavte přesměrování. V tuto chvíli jste zapnul přesměrování hlavní domény na nějaký jiný web, což ale nechceme. Tento krok jste udělal jsen proto, abyste měl aktivní přesměrování.
  3. V horním menu klikněte na DNS, v seznamu vyberte Vaši doménu, v levém menu zvolte „DNS záznamy“. Zkopírujte IP adresu z řádku, ve kterém není vyplněn název a typ je A. Pokud máte v seznamu záznam s názvem hvězdička (*), klikněte na editovat / pokud nemáte, vytvořte nový záznam. Název bude * (hvězdička), typ A a data budou zkopírovaná IP adresa. Přepište záznamy hlavní domény zpět na Váš hosting a změny uložte.
  4. Pokud to předtím nešlo, jděte do stejné nabídky jako u kroku 2 a změnte adresu přesměrování na hlavní doménu. Změny uložte, ale neaktivujte v DNS.

Tím by mělo být přesměrování subdomén vyřešeno..

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie