PŘESMĚROVÁNÍ WEBHOSTINGU

Vyřešeno804 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

mámě u vás primární doménu odzasuvky.cz , při objednání jsme dostali zdarma odzasuvky.eu ale vypadá to, že zdarma byla jen na rok.
Minulý týden jsem platil za doménu .cz, která je primární ale když vidím název webhostingu odzasuvky.eu tak jste je asi prohodili. Tím pádem nám momentálně už několik dní web nefunguje a přes admin site netuším kde toto přehodit protože .eu nepotřebujeme.
Prosím o vyřešení situace pokud možno co nejdříve.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
LB285258 Vybral nejlepší odpověď 11. 12. 2021
0

Dobře, takže můžete mi poradit jak web uvést do provozu opět nebo mi budete nabízet x alternativ a necháte se mě v tom motat?
Web nefunguje od doby kdy vypršela platnost domény .EU, kterou jste nám „vnutili“ při založení, takže problém není na naší straně ani v našich HTML/CSS/PHP souborech ale někde u vás. Prosím naposledy, o vyřešení funkčnosti našich stránek nebo přecházíme okamžitě ke konkurenci.

Děkuji

Role: Zákazník
LB285258 publikoval nový komentář 11. 12. 2021

Dobrý den,
Učinil jste nějaké kroky, které doporučili kolegové výše? Popř. jaké? Došlo k nějaké změně?
Je potřeba situaci zmapovat, abychom Vám byli schopni pomoci. Přejmenováním webhostingu a provedením úprav v konfiguračních souborech by potom měl být problém vyřešen, popř. zkusit obnovit .htaccess (https://help.wedos.cz/otazka/jak-obnovim-vychozi-htaccess/222/), aby nedocházelo k nevyžádaným přesměrováním.

Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.