Problém s nahráváním obrázků do WordPressu

Vyřešeno624 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

rád bych poprosil o pomoc. Nahrávám obrázky do wordpressu ale nedaří se (viz přílohy). Nahrával jsem xml feed a vše proběhlo dobře, ale produkty jsou bez fotek. Snažil jsem se hledat pomoc v různých fórech a diskuzích a někdo mi doporučil podívat se na adresáře, práva na ftp pro složku uploads a php error log. Bohužel ale nejsem programátor a v celé této problematice se vůbec nevyznám a nevím jak tyto věci najít a upravit.

Předem moc děkuji za jakoukoliv pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý deň,

treba zistiť, v akej ceste woocommerce očakáva tie obrázky. Štandartne by mali byť v adresári /wp-content/uploads/2020/09/, kde posledné 2 sú rok a mesiac, kedy sa obrázok nahral.

Kliknite pravým tlačidlom na miesto, kde by mal byť obrázok (máte to označené červeným obdĺžnikom na screenshote) pravým tlačidlom a dajte preskúmať. Zobrazí sa Vám HTML kód s cestou k obrázku. Potom už len musíte overiť cez FTP, či sa tam súbory nachádzajú, resp. kde sa nachádzajú.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie