Problém se šablonami od tvůrce Organized Themes

Vyřešeno683 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

již nějakou dobu využívám vašich služeb a nikdy jsem s tímto problém neměl. Využívám váš hosting pro weby postavené na WordPressu a nejčastěji používám šablony od tvůrce Organized Themes, konkrétně šablonu Elite. Nikdy jsem s tím problém neměl, ale v posledních několik instalacích ty šablony fungují velice špatně na všech hostinzích, které od Vás mám. Zkusil jsem několikrát reinstalovat WP, zkusil jsem několikrát reinstalovat samotnou šablonu, zkusil jsem i některé starší verze jejich šablon a vždy jsem narazil na problém.

Problém jsem samozřejmě primárně řešil s tvůrcem šablony, se kterým jsme po několika hodinách domlouvání a jeho vlastního zkoušení došli k závěru, že mi asi nepomůže. Jeho názor je takový, že je něco špatně s hostingem a jim to na všech webech funguje. Což je pravda a za mě to na všech webech funguje bez problému. Poslední rada tvůrce byla zkusit web na PHP 7.2.

V obrázku je chybová hláška, kteoru mi to po instalaci vždy vyhodí, i když opravím tyto problémy a chybové hlášky zmizí, tak na webu nefunguje jak má tak 30% funkcí šablony, které mi za standardních okolností fungují.

Můžete mi prosím poradit?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 16. 4. 2020
0

Od verze PHP 7.2 funkce count() nepodporuje null. viz. https://www.php.net/manual/en/migration72.incompatible.php

To znamená, že je nutné ošetřit kód, aby k této situaci nedocházelo.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 16. 4. 2020
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.