Řešení zdražení služeb

Vyřešeno1.73K zhlédnutíWMS#wms Cena zdražení
0

Dobrý den,

potřeboval bych se pobavit s někým normálním a nechat si poradit. Mám u Vás 14 hostingů a asi 30 domén. Všechno na WordPressu. Většina hostingů je už několik let v režimu rozpracování, protože jednotlivé projekty jsou poměrně složité a navazují na věci z offline světa a často i na řadu dalších jiných projektů. Prostě čekají, až na ně přijde řada. Po výrazném zdražení NoLimit mám na výběr buď migraci k jinému poskytovateli hostingu nebo nechat hostingy zaniknout, až vyprší jejich expirace a počkat, až na ně přijde čas a pak zvážit, u koho je obnovit. Teď jsem zjistil, že máte i něco, čemu říkáte WMS a jestli jsem to správně pochopil, tak tam bych si mohl udělat xx vlastních hostingů, aniž bych byl expert na linux a databáze. Pokud se mýlím, tak mě prosím opravte, protože tohle je klíčová věc. A nyní ta nejdůležitější otázka. Nějak jsem nepobral ty ceny všech částí a doplňkových služeb WMS a nevím, co vlastně budu všechno k tomu potřebovat, takže pro mě je hlavní vědět, od kolika NoLimit hostingů se i cenově vyplatí přechod na WMS. Taková hranice musí logicky existovat.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022
0
95.41K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

bohužel zde nezáleží jenom na počtu hostingů, ale také na jejich náročnosti.

Na běžném webhostingu můžete prostřednictvím aliasů provozovat až 4 různé weby. S navýšeným výkonem webhostingu NoLimit by neměl být provoz 4 WordPressů na jednom hostingu být problém, zejména pokud nepoužíváte výkonově náročné pluginy. Jde-li o obzvláště nenáročné projekty, může jich na webhostingu být i více – s příplatkovou službou Neomezený počet aliasů.

Pokud webhosting přestane stačit (je výrazně zpomalený, objevují se Chyby 503 svědčící o vyčerpání procesů), můžete výkon ještě navýšit rozšířením Extra. Rozšíření můžete aktivovat na 7 dní zdarma – pokud jej do té doby zrušíte, zruší se i příplatková faktura.

Pokud i to přestane stačit, nabízí se WMS. Jak jste psal, je to vlastně samostatný server s rozhraním webhostingu. Zde můžete začít na minimální konfiguraci, a když ta přestane stačit, navýšit prostor na disku nebo CPU/RAM. Snižovat variantu WMS nelze, ale do 7 dní od zřízení služby ji můžete vypovědět.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 12. 2. 2022
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.