Řešení zdražení služeb

Vyřešeno1.72K zhlédnutíWMS#wms Cena zdražení
0

Dobrý den,

potřeboval bych se pobavit s někým normálním a nechat si poradit. Mám u Vás 14 hostingů a asi 30 domén. Všechno na WordPressu. Většina hostingů je už několik let v režimu rozpracování, protože jednotlivé projekty jsou poměrně složité a navazují na věci z offline světa a často i na řadu dalších jiných projektů. Prostě čekají, až na ně přijde řada. Po výrazném zdražení NoLimit mám na výběr buď migraci k jinému poskytovateli hostingu nebo nechat hostingy zaniknout, až vyprší jejich expirace a počkat, až na ně přijde čas a pak zvážit, u koho je obnovit. Teď jsem zjistil, že máte i něco, čemu říkáte WMS a jestli jsem to správně pochopil, tak tam bych si mohl udělat xx vlastních hostingů, aniž bych byl expert na linux a databáze. Pokud se mýlím, tak mě prosím opravte, protože tohle je klíčová věc. A nyní ta nejdůležitější otázka. Nějak jsem nepobral ty ceny všech částí a doplňkových služeb WMS a nevím, co vlastně budu všechno k tomu potřebovat, takže pro mě je hlavní vědět, od kolika NoLimit hostingů se i cenově vyplatí přechod na WMS. Taková hranice musí logicky existovat.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022
0
95.25K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Jediný rozdíl mezi aliasem a samostatným hostingem je ten, že alias používá výkon daného webhostingu.

Pokud na jednom hostingu NoLimit máte jednu doménu, má všech 25 procesů pro sebe (v rámci možností sdíleného hostingu). Pokud na něm máte domény čtyři, musejí se weby o těch 25 procesů podělit. Jinak ale každá doména může fungovat nezávisle na ostatních. Výjimkou je u aliasů e-mail – schránky jsou sdílené.

WMS můžete koupit na měsíc nebo na rok a v obou případech máte možnost do 7 dnů odstoupit, pokud služba nesplní Vaše očekávání.

Co se konkurence týče, tam Vám poradit nedokážu, protože nevím, jak výkonných těch 10 hostingů je. Elementor je celkem náročný plugin, takže si netroufám říct, že by jich tolik webhosting NoLimit zvládnul – vždy záleží na konkrétním webu. Můžete to ale vyzkoušet – prvních 7 dní nově zřízených služeb Webhosting, WMS a rozšíření Extra máte na vyzkoušení, a pokud službu či rozšíření zrušíte, vrátíme Vám peníze.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 12. 2. 2022
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.