Šablona webnode.cz

Vyřešeno344 zhlédnutíWebhosting
0

Jak obsah z: https://pujcujemeprivesy3.cms.webnode.cz/ dostat na moje stránky: http://www.pujcujemeprivesy.cz/ ?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

pokud trváte na tom, že by měl web fungovat přes administraci Webnode, bude Vás to něco stát. Webnode totiž bere provoz na vlastní doméně jako příplatkovou službu (v podstatě se z free hostingu stane klasicky placený webhosting. Do toho je třeba také započítat propagaci značky ze strany Webnode (v patičce budete mít i nadále jejich logo a ikona webu bude pořád jejich). To se samozřejmě dá obejít, ale Webnode má ve svých podmínkách uvedeno, že to obcházet nesmíte.

K samotnému tématu – předpokládám, že máte doménu u Wedosu, takže doporučuji postupovat podle tohoto návodu.

Díval jsem se na Váš web a moc informací a fotek tam nemáte, což vám usnadňuje přesun. Pokud bych Vám mohl poradit, doporučil bych přesunout web kompletně k Wedosu, kde budete mít vše pod vlastní správou, web můžete rozšiřovat podle svých představ bez omezení (omezení pouze parametry webhostingu) a funkce rozšiřovat s použitím pluginů. Výběr systému a šablony je zcela na Vás. Wedos Vás neomezuje v tom, že by Vám do patičky vkládal logo nebo neumožnil použít vlastní ikonu webu. A pokud se nepletu, vyjde to cenově levněji.. Další výhoda je, že pokud by se Vám po čase Wedos přestal zamlouvat, můžete web jednoduše překopírovat někam jinam.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories