Stažení expirovaného webu rybarimiroslav.cz

Vyřešeno106 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

je možné nějakým způsobem stáhnout obsah expirovaného webhostingu rybarimiroslav.cz a obsah databaze bez nutnosti jej znovu aktivovat.

Do budoucna nám stačí jednostránkový web – miniweb.

Děkuji

Veselý

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, Váš dotaz je už sice poměrně staršího data, ale ještě bych Vám mohl pomoci (pokud už neuběhla příliš dlouhá doba od expirace).

Jak dlouhá doba uběhla od expirace Vašeho webhostingu? Podle dostupných informací by měl být obsah v zálohách ještě 30 dní po expiraci (pokud jste nenastavil doběhnutí). Budu se řídit odpovědí z roku 2019 (předpokládám, že se uvedených 15 dní zvýšila doba zálohování na 30) podle které by mělo stačit uhradit nezaplacenou výzvu k platbě za webhosting, čímž by mělo dojít i k obnovení dat na webhostingu.

Obávám se, že to bez platby za webhosting nepůjde. Pokud trváte na tom, že nechcete webhosting zveřejnit na doméně, bude stačit, když v DNS necháte záznamy nenasměrované na webhosting, takže se na venek bude tvářit, že nemá webhosting. I tak ale můžete přes FTP stáhnout data, která pak můžete nahrát třeba na miniweb (pokud Vaše webová prezentace splňuje parametry pro provoz na miniwebu.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie