Stránky ve WordPressu – přesun do aliasu

102 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den

Na doméně hajzin.cz mám ve složce www stránky ve WordPressu. V administraci jsem si vytvořil alias domény ms-excel.cz, abych si mohl na hostingu hajzin.cz, vytvořit další stránky ve WP s jiným obsahem než na hajzin.cz.

Postupoval jsem dle návodu Webhosting – Zakládání samostatných webů pro aliasy – Znalostní báze WEDOS, tzn. že jsem si vytvořil ve složce www/domains dvě složky, a to „hajzin.cz“ a „ms-excel.cz“. Dále jsem obnovil výchozí soubor .htaccess dle návodu. Soubory ze složky www jsem přesunul do www/domains/hajzin.cz.

Stránky na doméně hajzin.cz se však nenačítají, a objevuje se chybová hláška WP:
Warning: require(/data/web/virtuals/5252/virtual/www/domains/hajzin.cz/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-controller.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/5252/virtual/www/domains/hajzin.cz/wp-settings.php on line 226

Nevím, zda mám pro hajzin.cz vytvořit také alias, nebo je problém pouze v nastavení WP po přesunu do jiné složky?

Předem děkuji za radu

ŠH

Role: Zákazník
MV270050 Odpověděl na otázku 13. 3. 2023
0
MB313456 Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

podle chybové hlášky chybí soubor www/domains/hajzin.cz/wp-includes/rest-api/endpoints/class-wp-rest-controller.php.

Pokud jste soubory ze složky www přesouval nakopírováním do vlastního počítače a opětovným nahráním na FTP, mohlo dojít k chybě přenosu – zkuste tento soubor nahrát znovu, případně jej nahrajte z čisté instalace WordPressu či oficiálního GitHubu.

Role: Podpora
MB313456 Odpověděl na otázku 9. 3. 2023
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.