web hosting a vyroba stranek

Vyřešeno315 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobry den, rada bych se, jako uplny laik, poradila ohledne dalsich kroku pri vyrobe mych stranek.

Mam u vas koupene tri adresy, z cehoz dve jsou koupene proto, aby je nemel nikdo jiny a bude se na nich pracovat az casem, jednu adresu bych ale rada vyuzivala pro web s nabizenim sluzeb.

Pokud to chapu spravne, adresu mam. Druhy krok by mel byt webhosting a dalsi redakcni system, ve kterem bych stranky mela vytvorit. Stranky jsem si uz pripravila na webnode v domeni, ze je jedno, kde mam koupenou adresu. Na zaklade referenci bych ale rada zustala se spravou u vas, proto i hosting chci u vas a redakcni system a nasledne sablony. Muzete mi prosim poradit, jake jsou dalsi kroky, abych mohla web zacit u vas tvorit? Jde o jednoduchy web, odklady mam pripravene, potrebuju jednu emailovou adresu. Je mozne mit redakcni system, najit si sablonu a vytvorit stranky a az budou hotove „jit s kuzi na trh“?

Dekuju za info, hezky den,

Milosevic

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
30.04K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nejsem si jistý, co vše máte zahrnuté ve službě od Webnode, ale obvykle poskytují i webhosting a naopak jejich web nelze přenést nikam jinam. Takže webhosting u nás nepotřebujete, stačí vám doména. Kontaktujte nyní Webnode a požádejte je o instrukce k nastavení vlastní domény, možná vám je už zasílali. To umožní používat web, který jste si vytvořila u Webnode s doménou, kterou jste si zakoupila u nás. Pokud instrukcím neporozumíte, přepošlete nám je.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie