WEDOS WebSite je již v provozu. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

Doporučené5.50K zhlédnutíWEDOS Internet a.s.wedos WEDOS WebSite
0

Služba je již od 21.1.2021 v provozu a můžete si ji objednat! Aktuálně probíhá závěrečné veřejné testování. Službu můžete objednat, ale několik prvních dní (do 15.2. 2021) je bez záruky a garancí.

Objednat zde

JL170741 Odpověděl na otázku 5. 12. 2022

Prosím vás co to máte za textový editor Website?
Když zadám text v češtině v ženském rodě (jsem žena) a uložím tak mi to text hodí do mužského rodu a ještě mi příšerně zpitvoří text a když to opravím tak si to vede svou a zase mi to hodí do stejného patvaru jako před tím. Ráda bych na této stránce prodávala svoji knížku, ale text ve stylu „Massa Bob neklouzat“ asi nebude to pravé. Šlo by s tím něco udělat prosím?

Dobrý den,

založte na to prosím samostatné vlákno a ideálně prosím o přiložení obrázků, nejsem si jistý že je něčeho takového textový editor schopný.

0

Dobrý den,

  1. je součástí služby WebSite i e-mailová schránka? Nebo je ke stávající doméně (u WEDOSu samozřejmě), kde je přiobjednaná služba WebSite nutné objednat ještě klasický webhosting  NoLimit v plné ceně (tedy dalších cca 480 Kč s DPH/rok)?
  2. Pokud se ke stávající doméně s přiobjednanou službou WebSite přiobjedná kvůli existenci mailboxu na dané doméně i webhosting, nezruší se po objednání webhostingu DNS záznamy směřující na službuWebSite?

    děkuji

Role: Zákazník
PK265670 publikoval nový komentář 20. 5. 2021

Dobrý den,
emaily jsou součástí placené verze WebSite (u FREE varianty ne, viz https://www.wedos.cz/website )
K existující službě pro danou doménu (ať už WebSite, nebo klasický hosting), Vám nepůjde objednat druhá služba pro danou doménu (tedy se stejným názvem).

Dobrý den,
objednali jsme webhosting a teď bychom chtěli ještě vyzkoušet na stejné doméně web site. Nejde to objednat, přesně jak píšete výše. Je to nějak řešitelné, nebo web site už na této doméně nikdy nelze?

Dobrý den,
veškeré hostingové služby (tedy i website) lze přejmenovat a použít s jinou doménou. Samozřejmě nemůžete jednu doménu používat zároveň u obou služeb. Ideálně si tedy website můžete otestovat na doméně jiné, při objednávce pak můžete zvolit doménu jako dárek. Případně můžete webhosting přejmenovat na nějaký dočasný název jako domena.abc pro uvolnění domény, kterou pak použijete s jinou hostingovou službou.

je možné již zaplacenou službu webhosting zaměnit za website?

Dobrý den,
přímo záměnu služeb provést nelze, nicméně doporučuji website nejprve ozkoušet, poté můžete objednat i placený plán a následně by pak bylo možné poměrové převést zbývající období webhostingu na službu website z naší strany. Žádost nám pak případně zašlete přes kontaktní formulář.

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.