WEDOS WebSite je již v provozu. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

Doporučené6.14K zhlédnutíWEDOS Internet a.s.wedos WEDOS WebSite
0

Služba je již od 21.1.2021 v provozu a můžete si ji objednat! Aktuálně probíhá závěrečné veřejné testování. Službu můžete objednat, ale několik prvních dní (do 15.2. 2021) je bez záruky a garancí.

Objednat zde

JL170741 Odpověděl na otázku 5. 12. 2022

Prosím vás co to máte za textový editor Website?
Když zadám text v češtině v ženském rodě (jsem žena) a uložím tak mi to text hodí do mužského rodu a ještě mi příšerně zpitvoří text a když to opravím tak si to vede svou a zase mi to hodí do stejného patvaru jako před tím. Ráda bych na této stránce prodávala svoji knížku, ale text ve stylu „Massa Bob neklouzat“ asi nebude to pravé. Šlo by s tím něco udělat prosím?

Dobrý den,

založte na to prosím samostatné vlákno a ideálně prosím o přiložení obrázků, nejsem si jistý že je něčeho takového textový editor schopný.

0

Dobrý den.

Mám u Vás webhosting a rád bych na té doméně vyzkoušel wedos website. Bohužel mi to  při objednání píše, že už je na doméně jiná vaše služba. Co s tím mám dělat? DNS mám u vás, myslel jsem, že jde jen o přepis DNS záznamů. Mám nějak ten webhosting zrušit, abych si to mohl vyzkoušet? Stránky tam stejně zatím žádné nemám.

Díky!

Role: Zákazník
MV270050 publikoval nový komentář 21. 1. 2022

Dobrý den,
kontaktujte nás prosím autorizovaně skrze kontaktní formulář (https://client.wedos.com/contact/cform.html). Podíváme se na to.

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.