WordPress – doba odezvy serveru je pomalá

Vyřešeno869 zhlédnutíWebhostingodezva serveru
0

Dobrý den, mám víceméně novou a čistou instalaci WordPressu, ale nástroj zdraví webu mi hlásí závažný problém s rychlostí odezvy serveru, viz. následující hláška. Mohu dobu odezvy někde v administraci webhostingu nastavit, nebo jak to vyřešit? Děkuji.

Mezipaměť stránek zvyšuje rychlost a výkon vašeho webu tím, že ukládá a zobrazuje statické stránky namísto volání na stránku pokaždé, když ji uživatel navštíví.

Mezipaměť stránek je detekována vyhledáním aktivního pluginu mezipaměti stránek a provedením tří požadavků na domovskou stránku a hledáním jednoho nebo více z následujících hlaviček odpovědí mezipaměti klienta HTTP:

cache-controlexpiresagelast-modifiedetagx-cache-enabledx-cache-disabledx-srcache-store-statusx-srcache-fetch-statusx-litespeed-cachex-lsadc-cachex-qc-cache.

  •  Střední doba odezvy serveru byla 714 milisekund. Měla by být menší než doporučený práh 600 milisekund.
  •  Byly zjištěny 2 hlavičky odpovědi klienta pro ukládání do mezipaměti: cache-controlexpires.
Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 12. 2023
0

Dobrý den, děkuji, přidal jsem dle vaší rady DNS záznamy pro subdoménu s hostingem na Wedosu. Když chci ale subdoménu přidat do certifikátu HTTPS vyhodí mi to tuto chybu, protože doména je přesměrovaná jinam. Nevím, co dělám špatně, snažil jsem se subdoménu přidat podle návodu.

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 26. 11. 2023
Prohlížíte 1 ze 9 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.