WordPress: nelze vytvořit či upravit stránku

Vyřešeno492 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý večer,

při úpravách webu www.kzapujceni.cz (platí i pro web www.cukrarnazumrik.cz) přes WordPress mi nelze vytvořit novou stránku, ani upravit stávájící, při kliknutí na tlačítko „Upravit“ nebo „Vytvořit“ se objeví pouze bílá prázdná stránka. Nevím, jak dlouho toto nefunguje, nějakou dobu jsem stránky neupravovala. Zjistila jsem až nyní, že nefunguje. Přes „Rychlé úpravy“ funguje, zkoušela jsem upravit název, ale neupravím tam ostatní, co potřebuji. Například vytváření nových produktů i jejich úprava (na www.kzapujceni.cz) funguje bez problémů.

Zkoušela jsem najít nějaké řešení přes vyhledávač, jediné, co se mi podařilo najít je, že mám aktualizovat PHP. To jsem udělala, ale asi to tím nebude, stále nefunguje. Aktualizaci PHP jsem prováděla u obou webů také asi 1 až 2 týdny zpátky (ale nejsem si jistá, zda správně).

Prosím o radu, jak dále postupovat, aby bylo možné stránky upravovat i vytvářet.

Děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 17. 5. 2023
0
94.93K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

máte kromě PHP aktualizovaný i samotný WordPress?

Pokud WordPress zobrazuje bílou stránku, jde o jev zvaný Bílá smrt a návod na její řešení máme zde. Ve Vašem případě sice vypadává jenom jedna část namísto celého webu, ale přesto bych doporučil problém zkusit řešit podle návodu.

Pokud žádný z postupů v návodu nezabere, zřiďte dočasný FTP přístup pro podporu podle tohoto návodu a dejte vědět, podíváme se na to.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 17. 5. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.