Zavirované webové stránky

216 zhlédnutíWebSitevirus
0

Dobrý den … Chci se zeptat jestli je možné z Vaší strany projet webový prostor antivirovým programem protože můj web byl napaden!
U návštěvníka dochází k násilnému přesměrování na nějaké pochybné stránky a nedostanu se ani do administrace WP. Moc děkuji za odpověď

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

žádný nástroj  z naší strany k dispozici není.

Pokud máte zálohu webu z doby, kdy fungoval, doporučuji provést obnovu. Případně proskenujte soubory webu vaším antivirovým programem nebo kontaktujte někoho, kdo se zabývá odvirováním webů.

Pokud jde o nějaký redakční systém, zkontrolujte, zda se nezměnila nastavená URL adresa webu. Může to způsobovat nějaký plugin, pokud byl v nedávné době nějaký plugin nově aktivovaný, zkuste jej vypnout.

Role: Podpora
publikoval nový komentář

Jde o WordPress. URL pokud vím se nezměnila. Pluginem to být nemůže protože minimálně v posledních 3 měsících nebyla na webových stránkách provedena žádná změna.

Chci se zeptat … To že nemáte žádné nástroje je pouze na Vašem hostingu nebo to tak dělají všichni? Pokud vím tak tohle nebo něco podobného se děje každý den tisícům webových stránek po celém světě a nechce se mi věřit tomu že by všechny hostingy neměly nějaké ty ochrany a nástroje pro ochranu svých zákazníků!
Nebo nás snad berete jen jako peněženky?

Děkuji za odpoveď

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie