Zobrazení webu v protokolu https://

Vyřešeno95 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

mám problém při zobrazení webových stránek pomocí protokolu https, kdy se šablona nenačte správně a obsah je nečitelný, ale pokud zadám adresu jen http:// web se zobrazí správně. Děkuji za radu, kde bych měl udělat úpravu, aby se web zobrazil správně jak při https tak i při http.

Adresa webu: www.hasicicernahora.cz

Děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2024
0
95.25K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

na webhostingu ani v DNS jsem nenašel nic, co by chybu mohlo způsobovat. Pokoušel jsem se šablonu rozbít Vámi popisovaným způsobem, ale ať zadám adresu jakkoliv, web se mi zobrazuje správně. Zkuste použít jiný prohlížeč, nebo vyčistit cache. Pokud problémy přetrvají, pošlete prosím snímek obrazovky rozbité šablony a přesnou verzi adresy, na které k rozbití dochází.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2024
0
44.15K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

jedná se o tzv. Mixed Content, kdy se vám část webu načítá přes HTTP a část HTTP (chybu vidíte v konzoli prohlížeče F12). Popis chyby a řešení najdete zde.

Role: Podpora
TJ285257 Odpověděl na otázku 7. 3. 2024
0

Dobrý den,

ve WP jsem v nastavení upravil https. Ale problém je stále, pokud zadám adresu webu https://hasicicernahora.cz web se zobrazí správně, ale pokud je do adresy doplněno https://www.hasicicernahora.cz již se šablona webu zobrazí špatně. https na wedos je zapnuté dva roky a bez problémů vše běželo.
Nevíte kde by mohl být zakopaný pes?

děkuji.

Role: Zákazník
TP325954 Změnil status na publikováno 20. 3. 2024