Zpětné přičtení provizí / započítávání provizí u již existujících zákazníků

Vyřešeno370 zhlédnutíFakturace
0

Zdravím,

již cca 2 roky aktivně vytvářím webové stránky pro klienty. Zatím jsem koupi domény a webhostingu vždy řešil tak, že jsem položky kupoval já sám v rámci svého zákaznického účtu, event. v novém zákaznickém účtu klienta. Celý objednávkový proces jsem však vždy řešil já a klientovi přeposlal výzvu k platbě/daňový doklad/fakturu – daňový doklad. Až nyní, po těch 2 letech, jsem objevil Wedos Affiliate program. Je možné nějakým způsobem ještě zpětně nárokovat/získat provizi za všechny přivedené klienty za poslední 2 roky? Event. jak lze tyto klienty překlopit tak, abych z jejich dalších objednávek již dostával provizi? Většinu domén a webhostingů spravuji přímo ze svého zákaznického účtu, u některých klientů z jejich zákaznického účtu.

Moc díky!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Obávam sa, že nie. Provízia sa generuje z unikátneho odkazu patriaceho tebe. Ak sa z neho vytvorí objednávka, tebe sa vytvorí provízia. Pochybujem, že sa dajú objednávky regenerovať spätne.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories