zrušení webové stránky a přesměrování domény

Vyřešeno210 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den

Chtěla bych zrušit webovou stránku www.annkas.eu a zároveň doménu přesměrovat na www.vceli-svicky.eu. Tzn. že pokud by si někdo zadal adresu www.annkas.eu webové stránky, tak by se ocitl na mém e-shopu. Jak na to?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Koukám že přesměrování už máte aktivní.

Ano, nějak jsem na to přišla a nyní jsou i soubory smazány. Moc děkuji :).

0
LB285258 9.45K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

Webhosting lze přejmenovat. Lze ho tak napárovat k libovolné doméně (pakliže bude přejmenován identicky, jako doména). Webhosting je tedy „přenosný“. Doménové jméno měnit nelze.

Bude potom potřeba příslušně nastavit DNS záznamy. Příslušnou doménu potom nasměrujete na přejmenovaný webhosting.

publikoval nový komentář

Dobrý den
Děkuji. Již jsem smazala FTP soubory a převedla. Předpokládám, že to by mělo stačit :). Vůbec se v tom neorientuji. :D.. každopádně asi DNS záznamy nastavovat nemusím, když jsem celý web smazala, nebo ano? A v případě, že ano, proboha, kde to mám udělat? 😀

Dobrý den,
To záleží, co chcete. Pakliže stávající hosting již využívat nebudete, můžete nastavení ignorovat a pouze nastavit DNS na doméně na hosting, který chcete využívat.

1

Dobrý den, stačí když si vymažete všechny soubory z FTP a doménu přesměrujete podle návodu: https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/presmerovani-domeny/

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
Změnil status na publikováno

Kategorie