DKIM a smtp na Wedos

288 zhlédnutíDoményDKIM
0

Dobrý den,

kdy konečně wedos začne používat DKIM pro smtp?

Myslím, že v dnešní je pro zajištění doručování je téměř nuntostí SPF, DKIM a DMARC. Pochopitelně s ohledem na potlačování spamu. Tím, že zprávy nepodepisujete zbytečně diskreditujete Váš hosting a přijde mi to jako škoda. Máte k tomu nějaký praktický důvod? Ostatní hostingy (které znám), normálně podepisují všechny zprávy, bez ohledu na to zda jsou odeslány přes mail() nebo přes poštovní server.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

možná vám pomůže tento odkaz, kde se již řešil DKIM.

Jak overit domenu pro email adresu DKIM

publikoval nový komentář

Dobrý den,
zmíněné DNS záznamy se ale nepromítnou do emailu poslaného přes poštovního klienta, resp. přes SMTP server. Zkuste sám sobě poslat email a pak se podívejte do jeho zdrojového kódu a žádný podpis tam nenaleznete. Narozdíl od emailu, který si pošlete přes funkci mail().
Wedos se tím ani netají, že to tak mají nastavené, ale mě by zajímalo, jaký k tomu mají důvod. Rád bych, aby moje emaily měli dobro reputaci a kd tomu kromě SPF bezesporu patří i DKIM, resp. na základě toho přísně nastavený DMARC. Nesedí-li SPF a DMARC, patří email do koše (resp. odmítnout) a je po problémech se spamem.

Dobrý den,
dotaz ohledně podepisování DKIM při odesílání skrze naše SMTP byl předán technikům. Vyčkejte prosím jejich odpovědi. Děkujeme.

Dobrý den,

je někde k dohledání odpověď na dotaz výše? (podepisování DKIM při odesílání skrze STMP Wedosu)

Řeším stejný problém jako klient a odpověď na jeho dotaz, kterou jste jej vyzýval(a), že má vyčkat, jsem nenašel.

Děkuji

Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie