Naplnění WordPressu s opožděným publikováním

Vyřešeno376 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

rád bych vás poprosil o radu, jak nastavit webhosting a WordPress, tak abych mohl WordPress naplnit a publikovat až po jeho kompletním naplnění obsahem. Tak aby stávající stránky zůstaly pro zákazníky pořád stejné, dokud nebudu chtít přejít na nový web. Web jede na službě Miniweb, rozhodli jsme se však upgradovat a přejít na WordPress. DNS je nastaveno na Miniweb, prozatím. Myslel jsem, že přes interní adresu webhostingu, budu moci wordpress naplnit. Avšak ani potom, co jsem v databázi a wp-config změnil „home“ a „site-url“ na interní adresu webhostingu i s cestou ke složce WP, nefunguje mi se dostat do administrátorského prostředí WordPressu. Určitě to již někdo řešil, ale nenašel jsem ve vaší KB podobnou otázku. Děkuji za Váš čas a snad dojdeme ke zdárnému řešení. S pozdravem

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
18.13K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

s interní adresou je to u redakčních systémů jako je WordPress trochu složitější, obzvláště pokud jde o linky. V tomto případě bych Vám doporučil vytvořit si testovací subdoménu například test.mojedomena.tld.

Subdoménu si vytvoříte na FTP webhostingu – https://kb.wedos.com/cs/webhosting/webhosting-subdomeny (Doporučím přímo do adresáře /domains)

Následně si na hosting nasměrujete pouze subdoménu. Tedy A záznam pro hlavní doménu necháte směrovat na miniweb ale zadáte si nový A záznam pro subdoménu, tomu nastavíte hodnotu IPv4 adresy hostingu.

Jak nastavit DNS záznam se můžete dočíst například zde https://help.wedos.cz/navody/webhosting/prace-s-dns-zaznamy-1-zakladni-zaznamy/

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories