Vytvoření firemní emailové adresy

0

Dobrý den, prosím o radu, jakým způsobem vytvořím ke své doméně firemní emailovou adresu. Mám od Vás doménu a webhosting mám u společnosti Previo. Potřebuji, aby existovala emailová adresa, nepotřebuji k ní ale žádné uživatelské rozhraní. Chci ji vždy přesměrovat do svého stávajícího gmail účtu. Jak tohoto docílím, prosím?

S pozdravem, Petra Štočková

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Děkuji za odpověď, ale co mám tedy dělat? „Odesílat jako“ mne vždy odešle na tu tabulku, kde to chce SMTP. Jak nastavím „odesílat jako“ bez tohoto kroku?

Mohl byste mne prosím navést na to, co mám dělat, abych měla funkční firemní emaily?
Potřebuji mít možnost vytvářet firemní emaily s různými začátky jako např.: info@bbapt.cz, spravce@bbapt.cz, petra@bbapt.cz atd.
K těmto firemním emailům nepotřebuji schránky, předpokládám, že se všechny budou přeposílat do existujících schránek toho, kdo bude korespondenci vyřizovat. Takže např. petra@bbapt.cz bude přesměrovaná do mojí schránky p******va@gmail.com

Zároveň potřebuji ale, aby se z dotyčné schránky dalo také odpovídat pod stejným aliasem. Tedy, přijde-li mi email na petra@bbapt.cz do schránky p******va@gmail.com, chci odpovědět pod aliasem petra@bbapt.cz.
Mám doménu od Vás a webhosting od poskytovatele rezervačního systému. Stačí to, nebo musím mít ještě něco?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 10 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie