Website chyby

Vyřešeno381 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

při jiném tech. problému v jiném vlákně jsme zadávali chybu viz níže, ale nebylo na ni reagováno, zadáváme tedy znovu.

  1. V náhledu změn nejde přepínat mezi stránkami nebo spíš jinak – pod tlačítko např. na hlavní straně jste uložili odkaz na jednu z dalších stránek a po přepnutí do náhledu změn a kliknutí na toto tlačítko, které vás má přesměrovat na jinou stránku se objeví chybové hlášení viz přiložený obrázek: 404 nenalezeno. To tak má být, nebo je to chyba?
  2. Máme prosím správně zadáno globální nastavení písma v CSS viz přiložený obrázek?
Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 12. 2023
0

Dobrý den, opět další věci nefungují, některé problémy prostě ignorujeme a snažíme se poradit si jinak, protože nemáme čas každou věc vypisovat podpoře, ale u něčeho to fakt nejde. Cca před 5 dny přestal fungovat náhled změn u jedné ze stránek, tak jsme čekali, zda se to spraví a mezi tím si poradili jinak. Dnes ale nefunguje už další, tzn. z 5 stránek nefunguje náhled u 2. Proč? Jak s tím máme pracovat?

Dále se stává, že po přesunutí bloku na jiné místo na stránce, blok najednou zmizí, nebo spíše schová se za další blok a ani po přesunu jinam se prostě neobjeví, takže jste o něj vlastně přišli. Každou chvíli něco nefunguje a už nám z toho tečou nervy. Pořebujeme na tom pracovat a ne se pořád motat v kruhu, protože je nějaký problém.

Role: Zákazník
TJ285257 Změnil status na publikováno 28. 10. 2023
Prohlížíte 1 ze 14 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.