Website – muzu pouzit na uz zakoupene domene?

Vyřešeno278 zhlédnutíWebSite
0

Dobry den,

chtel bych sluzbu website pouzit na uz zakoupene domene. Mam zakoupeny webhosting NoLimit. Kdyz si sluzbu objednam musim tam zadat novou domenu kterou nepotrebuji. Bude pak alespon sluzba pro me dostupna pro vsechny moje domeny? Pripadne pokud ne tak je nejaky zpusob jak priobjednat sluzbu pro jiz vlastnenou domenu?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
MV270050 34.41K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

pokud již k dané doméně existuje webhosting, tak je potřeba daný webhosting přejmenovat/ odebrat mu název z naší strany. až následně pro dnou doménu lze zřídit WebSite.

Doménu u WebSite nelze měnit.

Pokud však webhostingu odebereme název/přejmenujte jej, můžete přijít o funkci emailů (v případě FREE varianty WebSite u které emaily nejsou).

Role: Podpora
odznačil odpověď jako nejlepší

Dobrý den, tak jsem si myslela, že jsem našla lék na svojí starou webovku a narazila stejně jako autor otázky. Chci placenou verzi, nicméně se bojím, co udělají ty e-maily. Nemůžu si dovolit o ně přijít, navíc jsem počítačově neschopná a nevím, co bych dělala. Ještě máme doménu EU a alias používáme CZ., jak se bude website chovat v tomto případě?

Dobrý den,
u verze Website Profi a Premium máte emaily v ceně, tedy o funkci emailů nepřijdete (narozdíl od Free verze).

Je jedno pro jakou doménu Website zřídíte, jen pro danou doménu nesmíte již mít webhosting u nás, jinak Vám nepůjde zřídit.

Co se týče aliasu, ten nelze u WebSite nastavit, alternativou by bylo u domény aliasu nastavit přesměrování https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/presmerovani-domeny/

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie