Instalace WordPress

238 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,

nedaří se mi dokončit instalace WordPress. Systém mi hlásí poznámku: „Zvolená doména (příp. suboména) nesměruje v DNS na tento webhosting. Aby bylo možné aplikaci nainstalovat, je nutné, aby doména (příp. subdoména) byla funkční a směrovala na tento webhosting.“

Na podpoře jsem se dočetla, že problém by mohl být ten, že doména nevyužívá žádný z nameserverů a že jsem měla obdržet e-mail s verifikací. Žádný takový e-mail jsem ale doposud neobdržela (dívala jsem se i do hromadných a do spamu).

Můžete mi prosím e-mail zaslat znovu, případně poradit jak problém vyřešit?

Děkuji a přeji hezký den

Veronika K

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

o jakou doménu jde?

Pokud na své doméně vidíte hlášku „Doména zaregistrována“ nebo „Webhosting aktivní“, s doménou by (podle mě) mělo být možné pracovat.

V případě hlášky „Doména zaregistrována“ bude třeba nasměrovat doménu na Váš webhosting. Tady postupujte dle tohoto návodu.

Jakmile doménu na webhosting nasměrujete, měla by se Vám zobrazit hláška „Webhosting aktivní“ – pozor, změna se neprojeví ihned, může to trvat až 48 hodin, osobně jsem ale nikdy nečekal déle než hodinu. Jakmile na svém webu uvidíte tuto hlášku, můžete využít instalátor aplikací, který vše provede automaticky nebo nainstalovat WordPress manuálně.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

Dobrý den, myslím, že je chyba někde v té doméně. Mám již doménu zakoupenou jinde (svetavon.cz). Postupovala jsem tak, že jsem vytvořila objednávku webhostingu na tuto doménu. Podle tohoto návodu (https://kb.wedos.com/cs/domeny/cz-domeny/domena-cz-preregistrace/) by mi měl přijít autorizační e-mail, který ale jsem neobdržela.

V záložce webhosting vidím tuto doménu, pokud ale kliknu na záložku domény, systém ukazuje, že zde žádnou nemám.

Když kliknu na záložku DNS, doména zde je, ale objeví se poznámka „Doména nevyužívá žádný z našich nameserverů. Jestli chcete využívat naše DNS, je nutné si nastavit alespoň jeden náš nameserver u domény v registru domén.“

Když kliknu na přidat doménu do DNS, objeví se „Doménu nelze přidat – nejedná se o doménu 2. řádu nebo obsahuje nepodporovanou TLD (koncovku)“

Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie