Přestal fungovat preview na LinkedIn – problém SSL?

372 zhlédnutíWebhostingLinkedIn Prime Size ssl
0

Mám web ve WordPressu, jednotlivé články mají nastavené meta property=“og:image tak, aby se při sdílení na Facebooku nebo na LinkedIn zobrazila vhodná fotografie. Dnes (30.6.2021) to přestalo fungovat na LinkedIn (na Facebooku vše funguje ok).

Při pokusu o vložení příspěvku se chvíli načítá preview, ale skončí to chybou Cannot display preview. You can post as is, or try another link.

Post Inspektor hlásí: We encountered an SSL connection error while trying to access the URL. Please check that the site is using a prime size that is compatible with Java 8, or contact Support with the content’s URL.

Zde je odkaz na Post Inspektor: https://www.linkedin.com/post-inspector/inspect/https:%2F%2Fwww.stavebky.cz%2Furokove-sazby-hypotek-rostou-dluznici-je-vsak-radne-splaceji%2F

Na webu mám (asi dva roky) HTTPS s certifikátem Let’s Encrypt, dosud běželo vše ok, bez zádrhelů.

Problém se zobrazováním na LinkedIn jsem objevil dnes, při vkládání nového článku. Nicméně hlášení (problém SSL) napovídá, že problém není v samotném článku. To se mi potvrzuje také tím, že když zkusím Post Inspektor na jiný, starší článek, který dříve prošel, dnes hlásí stejnou chybu.

Na LinkedIn přibývají nové příspěvky, z toho soudím, že problém asi není na straně LinkedIn.

Nejsem si vědom, že bych něco na webu měnil, aktualizace WordPressu mám zakázané.

V SSL se příliš nevyznám. Dokáže mi někdo poradit, kde může být problém, co bych měl udělat?

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku

Dobrý den,

tento problém začalo evidovat více zákazníků. Zveřejnil jsem tedy Váš dotaz aby případné řešení pomohlo i ostatním.

0

Dobrý den, máme stejný problém… Postování na LinkedIn někdy funguje a někdy nefunguje. Chyba je sporadická, ale bohužel to spíše nefunguje  než funguje. Jaký certifikát tedy doporučujete? Bude stačit certifikát „podpora HTTPS na doméně SNI“??? Vyřeší to problém? Máme přepnout v adminu a počkat 30 minut? Tuto službu máme dokonce jako doplňkovou. Díky

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
Ano, Lets Encrypt postačí, nicméně problém je na straně LinkedIn, jak již kolega avizoval.

Dobrý den. Navrhněte tedy řešení… Z LinkedIn to asi vyřešíme poměrně složitě… Co máme dělat, abysme ten problém obešli…

Dobrý den,
My bohužel nic více dělat v tuto chvíli nemůžeme. Je potřeba problém vyřešit na straně LinkedIn, jak se již řeší v zahraničních fórech.

Prohlížíte 1 ze 12 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.